En İyi Lehim ve Havya Ucu Temizleme Yorumları

Mükemmel!

Lehim Temizleme

Havya ucuna harcadığımız paraların haddi hesabı yok. Ayrıca lehim pastası, lehim temizleme süngeri, lehim temizleme teli ve diğer temizleme kimyasallar yüksek sıcaklıklarda kullanılan havya uçlarının üzerindeki kaplamayı çatlatır ve lehim tutmaz hale getirir. Temizleyici diye kullandığınız tüm diğer ürünleri çöpe atın. Ben günlerdir Magicpen Lehim Mükemmelleştiriciyi test ediyorum. Ürünü tüm elektronik tamircisi arkadaşlara tavsiye ediyorum.

Aslan Kaplan

Elektronik tamircisi

Aslında youtube'da magicpen lehimleme kanalında konuyla ilgili detaylı videolar mevcut. Kullanıp da memnun kalmadığım hiçbir ürünü kimseye tavsiye etmedim, etmemde. Kullandığım ve memnun kaldığım için gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ediyorum. Ürününe, hizmetine güvenen, kişiliği, karakteri düzgün olan herkesin ürününü destekleyip tavsiye edebilirim. Elektronik onarım hizmetlerine fayda sağladığı sürece.

Gürbüz Iletisim

Mükemmel!

Magicpen lehim mükemmelleştirici ile büyük bir dertten kurtuldum. Havya ucum lehim almıyordu. Magicpen ile problemim çözülmüş oldu. İzlediğim videolarda anlatıldığı gibi çıktı. Havya ucum resmen yenilendi. Artık yeni lehim ucu satın almaya gerek kalmayacak gibi. Yaptığı işe bakınca fiyatına göre mükemmel bir ürün.Uzuner GSM


Havya uçlarınızı ömürlük kullanın

Magicpen olmadan olmuyor. Çok başarılı. Şiddetle tavsiye ederim. Havya ucunu sırlayarak ömürlü kullanma imkanı veriyor.Nazım Seven

Havya Ucu Temizleme

Lehimleme ile ilgili tüm bildiklerinizi unutun. Magicpen havya ucu temizleme ile havya uçlarımız sanki ateş ediyor. Böylece havya uçları kolayca yenilenebiliyor, bu nedenle yeni havya uçları satın almaya gerek kalmıyor.

Celal Gök

Havya Uçlarını Yeniler

Magicpen havya ucunu temizlemekle kalmıyor, aynı zamanda uçları yeniliyor. Yeni bir katman oluşturarak eskimiş, çöpe atılacak uçları yeniliyor. Ürünü yapan kişi sektörden olduğu için sektörü biliyor ve çok önemli bir sorununu çözmüş.

Murat Atmaca

Tüm teknik servisler için önerilir

Magicpen havya ucu yenileyici kesinlikle mükemmel ve her teknik servis için olmazsa olmaz bir üründür. Henüz almamış olanlara, kararsız olanlara şiddetle tavsiye ediyorum. Daha sonra pişman olmayın! Çok Teşekkür ederim. On numara bir solüsyon.Zeki Gol

havya ucu yenileyici

Elektronik tamirciliği sektörüne kazandırdığınız bu süper havya ucu yenileyici için çok teşekkürler. Kutusu, şişesi, koruyucu bandı, kullanım kılavuzu, kutu içerisindeki kalın lehim teli, zımparası hepsi çok kaliteli. Parasını fazlasıyla hak ediyor. Piyasadaki tuz ruhu, amonyak, nişadır, eritilmiş klorür gibi asidik ürünlerle karıştırmayın. Koku, duman zararlı asidik maddeler yok. Havya sıcaklığını 200 santigrat dereceye düşürmeme rağmen lehimi çok kolay eritti. Şiddetle tavsiye edilir.

Kaan Inebolu

Magicpen'i denemelisiniz

Bu ne tür bir ürün böyle. Siz ne yaptınız böyle. Neredeydiniz yıllardır. Merak edenler, alın kullanın. Ben denemeden almam diyenler, kimsenin kefil olmasına güvenmem diyenler buyurun gelin benim dükkânımda deneyinSerhat Ince

havya ucu temizleme

Magicpen havya ucu temizleme yi bugün deneme fırsatım oldu. Havya ucum kararmış ve lehim tutmuyordu. Gayet iyi sonuç verdi. Havya ucumda tortu, korozyon kalmadı. Yeni nesil pasta gibi bence. Gayet faydalı bir ürün. Tavsiye ederim herkese.

Umut Dincer

yüksek kaliteli havya ucu temizleme

Magicpen havya ucu temizleme solüsyonu elimize ulaştı. Ürün gayet güzel ve kaliteli. Bu ürünü tavsiye ettiği için de buradan ayrıca, Nuri abime de teşekkür etmek istiyorum.

Taha Cengiz

Havya Ucunuz

Çöpte görseniz almayacağınız havya uçlarını yepyeni yaptı. Magicpen Lehim Mükemmelleştirici lehimle işlemi için bir devrim niteliğinde bence. 2 dakikada uçlarımı tertemiz yaptı. Havya uçlarımı 250 derecede rahatlıkla kullanabiliyorum.

Nuri Bahadır

düşük havya sıcaklıklarında bile

Denedim ve test ettim. Havya derecesini 100 santigrat derece aşağı aldık. Sonuç mükemmel. Düşük havya sıcaklığında bile en iyi lehim. Tavsiye ediyoruz.

Serhat Suleyman Akoglu

en İyi lehim sonuçları

Sonuçlarını görünce, gözlerinize inanamayacaksınız. En iyi lehim deneyimi. Öncelikle onur ve gurur duyduğumu söylemeliyim. Sayfamı her açtığımda magicpen paylaşımlarıyla karşılaşıyorum. Hızlıca yayılacak bir ürün

Serdar Yetiz

Yepyeni havya uçları

Harika bir ürün olmuş. Aşırı ısıdan deforme olmuş havya uçlarını yeniden lehim toplar hale getirdi. Gerçekten çok faydalı. Tavsiye ederim herkese.


Mustafa Tayfur Karayağlı


262 kullanıcı yorumu...
5/5
Amazon soldering iron e1707388900100
Sotto Voce
Amerika Birleşik Devletlerinden, Temmuz 14, 2023'de yazılmıştır.
Read More
Güvenilir ürün

Söylendiği, reklamı yapıldığı gibi. Çok sevdim.

Jayson Zimmerman
Amerika Birleşik Devletlerinden, Haziran 9, 2023'de yazılmıştır.
Read More
Pirinç havya ucunda mükemmel çalıştı Bu havya ucu temizleyici ile prinç havya ucunda çok iyi sonuç elde ettim.

Bence tüm yeni havya uçlarına dahi, daha kullanmaya başlamadan önce Magicpen uygulanmalı. Aynı zamanda eski, hasarlı havya uçlarının onarılmasında da oldukça etkili. Havya ucunuzun lehimle sırlanmasını sağladığını düşünebilirsiniz. Pas, reçine veya flux üzerine kalay koyamazsınız. Önce yeni/eski ucunuzu iyice temizleyin ve iyi bir kalay kaplama sağlamak için parmaklarınızı metalden uzak tutun.

Kenzi Falk
Amerika Birleşik Devletlerinden, Temmuz 13, 2023'de yazılmıştır.
Read More
Eski kötühavya uçlarımı hayata döndürdü

Magicpen sıvısı, havya ucumun tekrar kullanılabilir duruma gelmesi için iyi ve hızlı bir iş çıkardı. Uç kireç ve oksidasyonla kaplıydı. Temizledikten sonra ısıttım ve sıvının içine daldırdım. Çok daha temiz çıktı, sonra pirinç tel fırça ile fırçaladım. Bu işlerm, üzerindeki pasın ve pisliğin çoğunu çıkardı. İkinci kez daldırdığımda lehimleme için kullanılacak kadar parlak hale getirdi. Kullanımı çok kolay ve benim için harika çalıştı. Tekrar sipariş verecem gibi duruyor.

Michael A. Kramer
Amerika Birleşik Devletlerinden, Temmuz 8, 2023'de yazılmıştır.
Read More
Denemek için sabırsızlanıyorum .

Bu, varlığından haberdar olmadığım sıra dışı bir ürün. Sadece havya uçlarımı kullanmadan önce temizleme imkanı değil, eski, kararmış, hasarlı havya uçlarımın yenilenmesi de oldukça heyecan verici. Yeterince basit görünen talimatlar içeriyor ve aldığınız miktar, büyük bir kutu olmasa da, çok sayıda kullanım için yeterli olacak gibi görünüyor. Bunu havyalarımda deneyeceğim için heyecanlıyım (elektronik ve lehimlemeye yeni başladığım için hala çalışma alanımı kuruyorum).

db
Amerika Birleşik Devletlerinden, Temmuz 9, 2023'de yazılmıştır.
Read More
Keşke bu şeyi uzun zamandır biliyor olsaydım.

Daha önce hiç sıvı havya yenileyici kullanmadım, çünkü ihtiyacım olduğunda hep sal-amonyak blok kullandım. Bu sıvı havya yenileyici çok iyi ve aynen tanıtıldığı gibi çalışıyor. Lehimleme ekipmanlarımın çoğu henüz çok yeni ama eski havyalarımda harika çalıştı. Keşke bu sıvıyı uzun zaman önce bilseydim. Bir kavanoz magicpen havya yenileyicinin ne kadar dayanacağını bilmiyorum ama bunu zaman gösterecek.

Crash Override
Amerika Birleşik Devletlerinden, Temmuz 17, 2023'de yazılmıştır.
Read More
Havya uçlarım magicpen uygulandıktan sonra iyi çalıştı

Havya uçlarıma iyi bakarım, bu yüzden ciddi aşınma belirtileri gösteren uçlarım yoktu, ancak bu magicpen lehim mükemmelleştirici solüsyonu ile işlemden geçirdikten sonra iyi çalıştılar. Özellikle bugünlerde bazı weller havya uçlarının maliyetlerini düşündüğünüzde, lehimleme yaparken çalışma masanızda bulunmasına değer. C210 ve TS100 havya uçları piyasadaki ucuz uçlardan değildir ve kullanılma süresini uzatan her şey buna değer.

In2Tech
In2Tech
Amerika Birleşik Devletlerinden, Temmuz 20, 2023'de yazılmıştır.
Read More
Bu ürün gerçekten harika

Daha önce hiç duymamıştım ama artık lehimleme kitimin gerekli bir parçası olduğu kesin. Sadece havya ucunu sıcakken daldırın ve lehim teli çok daha iyi yapışacaktır ve hiç yapışkanlık hissi vermeyecektir. Gerçekten harika! Şiddetle tavsiye ederim.

David
Amerika Birleşik Devletlerinden, Temmuz 16, 2023'de yazılmıştır.
Read More
Bu bir sihir

Bu resmen beni sihirli bir şekilde profesyonel bir lehimci yaptı.

James Evans
Amerika Birleşik Devletlerinden, Temmuz 14, 2023'de yazılmıştır.
Read More
Gerçekten işe yarıyor

Dürüst olmak gerekirse ne bekleyeceğimi bilmiyordum, bu tür bir şeyin doğru olamayacağını düşündüm ama şimdiye kadar potansiyeli olduğunu gösterdi. şimdi sonsuza kadar olan kısım için konuşamam... bu çok uzakta ama sonsuza kadar olan kısım erken gelirse incelememi düzenleyeceğim.

Nicholas Lagola
Amerika Birleşik Devletlerinden, Ağustos 7, 2023'de yazılmıştır.
Read More
Beklendiği gibi çalışıyor

Beklendiği gibi performans gösteriyor. Kirli ve yanmış havya uçlarını hızla temizledi. Pg86 75cj5

Roger Baxter
Amerika Birleşik Devletlerinden, Temmuz 18, 2023'de yazılmıştır.
Read More
Çok şüpheciydim - Ama şimdi inananlardanım!

Bu ürün kulağa gerçek olamayacak kadar iyi geliyordu. İsminin içinde "Magicpen" geçmesi de ona daha fazla güvenmemi sağlamadı. Ancak diğer pek çok yorumcunun da belirttiği gibi, bu havya yenileyiciyi denerseniz beğeneceksiniz.

Yoav Liberman
Amerika Birleşik Devletlerinden, Temmuz 25, 2023'de yazılmıştır.
Read More
İyileştirmeye Açık Etkili Sonuçlar

Magicpen Lehim Mükemmelleştiriciyi yenilenmesi gereken eski bir Weller havya ucunda test ettim. Ürün, eski havya ucunu yenileme ve gençleştirme vaadini yerine getirdi. Ucu törpüledikten ve zımparaladıktan sonra Lehim Mükemmelleştirici uygulamak harikalar yarattı, ucu yeniledi ve kullanıma hazır hale getirdi. Ucun işlevselliğini geri kazanmadaki etkinliğini doğrulayabilirim.

S. D.
Amerika Birleşik Devletlerinden, Temmuz 4, 2023'de yazılmıştır.
Read More
Ürün iddia edildiği gibi çalışıyor gibi görünüyor, bu yüzden her şey yolunda

Birkaç yıldır lehim yapmıyordum ama son zamanlarda tekrar yapmak için bir nedenim oldu. Eski havya ucum oldukça çirkin görünüyordu ancak bu özel sıvı ve lehim teli ile birkaç tur yaptıktan sonra ucun temiz görünmesini ve yeniden parlak bir şekilde kalaylanmasını sağladım. Daldırdığımda bir tür koku veya duman çıkmasını bekliyordum, ancak uç aşırı sıcak olduğundan olacak, sıcak soğuk etkileşiminden sadece en başta çok hafif bir duman çıktı, fark edilebilir bir koku vb. yoktu. Bildiğimiz Flux ve lehim dumanının aksine bu oldukça zararsız görünüyor.

Eric F
Amerika Birleşik Devletlerinden, Temmuz 24, 2023'de yazılmıştır.
Read More
Bu ürünü tüm havya uçlarımda kullanacağım ve şiddetle tavsiye ediyorum

Bu magicpen lehim mükemmelleştirici sıvısının nasıl çalıştığını veya neden bu kadar iyi çalıştığını bilmiyorum, ancak bu kadar iyi çalışması beni kesinlikle şaşırttı. Neredeyse kullanılamaz durumda olan birkaç eski ucum vardı. Her kullanımdan sonra kalaylamak ve temizlemek zorunda kalırdım.

Sürekli yeni uçlar almak yerine bunu deneyebileceğimi düşündüm. Biraz yardımcı olacağını ve belki bana biraz zaman ve lehim teli kazandıracağını umuyordum, ancak sonuçta olduğu kadar iyi olmasını beklemiyordum. Magicpen havya yenileyici uçlarımı yepyeni uçlardan daha iyi hale getirdi. Havya uçları oldukça parlak ve lehim tabancası ısısını mükemmel şekilde aktarıyor. Birkaç kullanımdan sonra tekrar işlemden geçirmem gerekecek zannediyordum, ancak şu ana kadar, çok fazla kullanımdan sonra uçlarım parlak ve yepyeni görünüyor.

Oscar Fomenko
Oscar Fomenko
Amerika Birleşik Devletlerinden, Haziran 1, 2023'de yazılmıştır.
Read More
Benim için kalite en önemlisi

Havyamda havya ucu temizleme teli, Scotch-brite pedleri, ıslak sünger, sal amonyak kullandım. Bu ürünün ambalajındaki broşürde çatlakları doldurabileceği belirtiliyor (ürünle birlikte verilen lehimle birlikte) ancak bunu test etmek için çatlaklı herhangi bir uç bulamadım. Genel olarak magicpen lehim mükemmelleştirici havya ucumu iyi temizledi. Gerçekten sevdim. Magicpen kalite, dayanıklılık ve işlevsellik beklentilerimi aştı.

PenKay
Amerika Birleşik Devletlerinden, Temmuz 4, 2023'de yazılmıştır.
Read More
Eski ve yıpranmış bir uçta oldukça iyi çalıştı

Kocam çok sayıda elektrik prototipi yapıyor ve bazı eski havya uçlarıyla birlikte birkaç havyası var. Yıllardır amonyum klorür bazlı temizleyiciler kullanıyordu ancak magicpen lehim mükemmelleştiriciyi denemek istiyordu çünkü kokusuz olduğu ve zararlı madde içermediği konusunda oldukça cesur iddialarda bulunuyordu.

Bunun için oldukça düşük beklentileri vardı ama 80'lerde gençliğinden beri sahip olduğu eski Unger #7760 havyanın yıpranmış ucunda oldukça iyi bir iş çıkardı. Magicpen lehim mükemmelleştirici çok az bir buhar çıkardı ancak koku yoktu ve birkaç tekrardan sonra lehim teli ucun üzerinden eşit bir şekilde aktı. Havya ucu sıcakken havya temizleme teli ile temizlendikten magicpen solüsyonuna değdirdim. Sonra bu işlemi üç kez daha terar ettim ve ucum yepyeni oldu. Tavsiye ederim.

Will Miller
Amerika Birleşik Devletlerinden, Eylül 16, 2023'de yazılmıştır.
Read More
En iyi lehim sonuçlarımı şu adımları izleyerek elde ettim:

1. Havya ucu soğukken temizleyin. Ben ince kum zımpara kullandım. 2. Havyayı 350 dereceye veya sıcaklık ayarı yoksa maksimum dereceye ısıtın. 3. Havya ucuna mümkün olduğunca iyi bir lehim teli uygulayın. Eski havyam neredeyse hiç lehim almıyordu. 4. Magicpen lehim havyası yenileyicisine 2 saniye boyunca batırın. 5. Ucu temizleyin. Ben bakır sarmal uç temizleyici kullandım. 6. Tekrar lehim teli uygulayın. Bu sefer eski ucum lehimi aldı ve tuttu. 7. Uç kısmını magicpen ürününe 2 saniye boyunca batırın. 8. Ucu temizleyin. (Havya ucu temizleme teli veya bir başka temizleme ekipmanı olabilir).

(Bu işlemi gerektiği kadar tekrarlayın)

Dave
Amerika Birleşik Devletlerinden, Eylül 2, 2023'de yazılmıştır.
Read More
Bu, en iyi lehimleme kalitesinin bir başka örneğidir

İyi havya uçlarımı temiz tutmak için harika bir iş çıkarıyor. Birkaç bağlantı lehimledikten sonra kullandım ve benim weller havyamın ucunu sanki sihirli gibi temizledi. Gayet güzel ve parlak oldu. Bir sonraki bağlantım için hazır. Bunu sadece bir inceleme yapmak için hızlıca denemedim. Sonrasında magicpen lehim ucu yenileyiciyi birkaç hafta boyunca kullandım.

Sonuç olarak ise bu Magicpen lehimleme ritüelimin düzenli bir parçası haline geldi. Eğer şu anda buna sahip olmasaydım, bir şeyleri kaçırıyormuşum gibi hissederdim. Hala normal uç temizleyicimi kullanıyorum, ancak bu magicpen havya temizleyiciyi almadan önce kullandığım kadar çok değil. Bu magicpen havya yenileyici bittiğinde veya başka bir lehimleme düzeneği kurduğumda (başka bir yerde), bu magicpen uç temizleyiciden daha fazla alacağım. Şiddetle tavsiye ederim.

Will Miller
Amerika Birleşik Devletlerinden, Eylül 16, 2023'de yazılmıştır.
Read More
Eski bir Weller lehim havyasını temizlemeye yardımcı oldu

Ben de eski uçlarımı yenilemek için magicpen havya yenileyici satın aldım. Gerçekten işe yaradı. Havya uçlarınızı temizlemeye ve sırlamaya başlamadan önce eski karbonu çelik yünü veya zımpara kağıdı ile temizlediğinizden emin olun.

SleepyDoug
Amerika Birleşik Devletlerinden, Eylül 2, 2023'de yazılmıştır.
Read More
Kullanımı kolay, iyi çalışıyor ve uygun fiyatlı

İş yerinde birçok kez magicpen havya yenileyici kullandım. Yıllar boyunca kullanılmış ve ihmal edilmiş çok sayıda havya ucumuz var. Genel olarak magicpen havya yenileyici, havya uçlarını temizlemede harika bir iş çıkardı. Yeni havya uçlarını yeni tutmaya ve eski havya uçlarını daha iyi hale getirmeye yardımcı olacaktır. Sihirli olduğunu söyleyemem ama harika bir ürün ve iyi çalışıyor. Kolay lehimleme için bu magicpen havya yenileyiciyi tavsiye ederim.

Previous
Next
Orijinal fiyat: ₺420,00.Şu andaki fiyat: ₺300,00.