#1 En İyi Havya Ucu Temizleme Nasıl Yapılır | Magicpen Lehim Mükemmellestirici

Magicpen Lehim Mükemmelleştirici ve Havya Ucu Temizleme Solüsyonu ile adım adım havya ucu temizleme nasıl yapılır videolu anlatım için lütfen blog yazımızı inceleyip ve youtube videosunu izleyiniz.

İçindekiler

Magicpen Lehim Mükemmelleştirici ile Havya Ucu Temizleme nasıl yapılır?

Bu adım adım eğitim, bu inanılmaz ürünü kullanma sürecinde size rehberlik edecek. Havya ucunun lehim tutmaması, düzgün ısınmaması, bozulma, kararma, paslanma, korozyon, koku ve duman gibi sorunlara elveda deyin. Lütfen videomuzu izleyin ve Magicpen lehim mükemmelleştirici ile nasıl lehim yapılacağını ve Magicpen’in havya ucunuzu nasıl lehimi hızlı bir şekilde eritip toplayan, adeta yeni bir havya ucuna dönüştürdüğünü görün. Magicpen yardımıyla havya ucunuz üzerinde tam kontrol sağlayarak uçtaki lehimi kolayca toplayabilirsiniz.

Magicpen lehim mükemmelleştirici eski, kararmış veya yanmış havya uçlarının temizlenmesinde de en etkili çözümdür. Havya ucunuzu en uygun sıcaklığa getirin ve Havya ucunuzu güzelce magicpen yardımıyla temizleyin. Bir daha asla soğuk lehime düşmeyecek bir lehim bağlantısı oluşturmak için web sitemizde veya aşağıda belirtilen adımları izleyin. Sorunsuz bir lehimleme deneyiminin keyfini çıkarmak için Magicpen Lehim Mükemmelleştirici ve Havya Ucu Temizleme solüsyonunu deneyin. Deneyin ve lehimleme projelerinizde yarattığı farkı görün.

Bir daha asla soğuk lehime düşmeyecek bir lehim bağlantısı oluşturmak ve lehim kaynaklı arızalarla karşılaşmamak için magicpen lehim mükemmelleştiriciyi muhakkak deneyin ve işinizin kalitesini arttırın.

Magicpen Lehim Mükemmelleştirici ve Havya Ucu Yenileme: Adım Adım Eğitim ve Kullanım Kılavuzu

Magicpen Lehim Mükemmelleştirici nasıl kullanılır ve Havya Ucu Yenileme nasıl yapılır eğitim videosu: Bu adım adım eğitimde, tüm lehimleme sorunlarınızı çözen bu inanılmaz ürünü kullanma sürecinde size rehberlik edeceğiz. Havya ucunuzun lehim tutmaması veya düzgün ısınmaması gibi sorunlarla hiç karşılaştınız mı? Belki de asidik maddeler, kararma, paslanma, korozyon, koku veya duman nedeniyle rahatsız oldunuz. Magicpen bu zorlukların üstesinden gelmenize yardımcı olmak için burada. Magicpen’in lehimi hızla eritmesini ve toplamasını izleyin. Havya ucunuzu Magicpen’e dokundurarak, soğuk lehim oluşturmuş bir lehim topunu tutarak onu tekrar canlı bir lehime dönüştürebilirsiniz. Magicpen yardımıyla bir daha asla soğuk lehime düşmeyecek bir lehim bağlantısı oluşturmuş olursunuz.

Videoda da görebileceğiniz gibi havya ucunuz üzerinde tam kontrole sahipsiniz. Lehimi kolayca uçta toplayabilir ve fazlalıkları bir peçete ile temizleyebilirsiniz. Bu, havya ucunuzu lehim temizleme tellerine sürtme ihtiyacını ortadan kaldırarak çizilmeleri ve deformasyonu önler. Sonuç olarak havya uçlarınız daha uzun ömürlü olacaktır.

Daha fazla bilgi için lütfen Magicpen Nasıl Kullanılır Youtube Videosunu İzleyin

Eski, Kararmış veya Yanmış Havya Uçlarınız Varsa Ne Yapmalısınız?

Eski, kararmış veya yanmış havya uçlarınız varsa sakın atmayın. Çünkü Magicpen lehim mükemmelleştirici kullanarak bunları temizleyebilir ve tekrar hayata döndürebilirsiniz. Aşağıdaki adımları takip edin.
1. Uçları soğukken lehim temizleme teli yardımıyla temizleyin.
2. Alternatif olarak, uçları çok ince zımpara kağıdı kullanarak nazikçe temizleyebilir, metale zarar vermeden kimyasalları, isi veya korozyonu giderebilirsiniz.

Uçları temizledikten sonra, havyanızı yüksek sıcaklığa getirmenin zamanı geldi. Yaklaşık 350 santigrat dereceye veya 650 Fahrenheit dereceye ayarlayın. İlk uygulama için havya ucuna kalın lehim teli uygulayın. Kalın lehim teli daha yüksek kalay ve reçine oranına sahiptir, bu da uçta daha dayanıklı ve daha kaliteli bir sırlama sağlar.
Uca mümkün olduğunca fazla lehim uyguladıktan sonra Magicpen Lehim Mükemmelleştiriciyi uca dokundurun. Uçta daha iyi bir sırlama sağlamak için bu işlemi 1-2 kez daha tekrarlayın. Bu işlem havya ucunuzun yepyeni görünmesini sağlayacaktır.

Havya Temizleme İşlemi Adım Adım Uygulama:

1. Havya ucunuzun soğuk olduğundan emin olun.
2. Zımpara kağıdı kullanarak ucu iyice temizleyin.
3. Havya ucunu en yüksek sıcaklığa kadar ısıtın.
4. Uca kalın lehim teli uygulayın.
5. Lehim temizleme teli kullanarak ucu tekrar temizleyin.
6. Magicpen Lehim Mükemmelleştiriciyi uca 1-2 kez dokundurun.
7. Uca bir kez daha kalın lehim teli uygulayın.
8. Lehim temizleme teli kullanarak ucu tekrar temizleyin.
9. Son olarak Magicpen Lehim Mükemmelleştiriciyi uca 1-2 kez dokundurun.

Gördüğünüz gibi sonuç, yepyeni ve kusursuz performans gösteren bir havya ucu. Magicpen’in ürün kutusundan çıkan şeffaf kapakla kapatabilir ve rahatça saklayabilirsiniz.
Magicpen Lehim Mükemmelleştirici ve Havya Ucu Yenileme solüsyonu ile lehimleme sorunlarına elveda diyebilir ve kusursuz bir lehimleme deneyiminin keyfini çıkarabilirsiniz. Bir deneyin ve lehimleme projelerinizde yarattığı farkı görün.

https://magicpensoldering.com web sitesinden veya bilindik e-pazar yerlerinden satın alabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

para iade garantili

Rutin lehimlerinizi Magicpen ile yaptığınız sürece, uca zarar veren temizleme teli ve diğer asidik maddelere gerek kalmaz. Peçete yeterli olur. Ucunuz eskimez. Bakır uçlar dahil tüm uçlarla lehiminiz kolay ve kaliteli olur.

  1. Ucunuz soğuk iken Güzel bir Temizlik (zımpara, temizleme teli vs. ile)
  2. Yüksek ısıda Uca Kalın Lehim Yedirmek
  3. Sadece Uç Kısmını Solüsyona değdirmek. (Daha iyi sırlama için işlemi 1-2 kez daha tekrarlayın)
Orijinal fiyat: ₺420,00.Şu andaki fiyat: ₺300,00.